UWAGA: Zamówienia realizujemy w obrębie całego województwa Pomorskiego, jesteś zainteresowany dzwoń! Tel.:795-586-498

Cennik balustrad kutych

Trudno jednoznacznie określić ostateczną cenę usługi wykonania balustrady, na cenę wpływa wiele czynników takich jak: złożoność projektu, rodzaj balustrady (prosty balkon, taras, schody, balustrada po łuku), wielkość zamówienia, miejsce realizacji.

balustrady cena 1 - od 230zł w górę

balustrady cena 1 - od 200zł w górę

balustrady cena 1 - od 180zł w górę

Ceny balustrad zaczynają się od 180zł za m/b, orientacyjne ceny znajdziesz w zakładce balustrady i w galerii, ponadto w zależności od rodzaju balustrady należy doliczyć:

    balustrady na schody +20%,
    balustrady po łuku +20%,

W cenie jest wliczony transport i montaż dla województwa pomorskiego przy zamówieniu od 15m/b balustrady, oraz mocowaniu od góry balkony, przy mniejszych ilościach należy skontaktować się z nami a uzgodnimy dopłatę za trnapsort.

Więcej znaczy taniej?

Tak, u nas tak jest, czym więcej zamawiasz tym mniej płacisz za pojedynczą sztukę lub metr, przy każdym naszym produkcie jest wzmianka czy cena jest stała czy zmienia się wraz z ilością zamówionych sztuk, metrów, w niektórych przypadkach podane są ceny dla większych ilości. Jesteś zainteresowany większą ilością danego artykułu, skontaktuj się z nami, najlepiej poprzez pocztę elektroniczną a przedstawimy rabat, kontaktuj się nawet w sprawie 2 sztuk.

Możliwość negocjacji cen?

Tak, dajemy możliwość negocjacji cen, jakaś cena Ci nie odpowiada ale jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami przedstaw swoją cenę (oczywiście w granicach rozsądku), postaramy się aby obie strony były zadowolone.

Transport / Wysyłka

Do cen należy doliczyć koszty transportu, ewentualnie wysyłki , koszt transportu jest obliczany od miejscowości Łubiana koło Kościerzyny, około 8km od Kościerzyny w stronę Chojnic.